A Syen Muse Next modern megjelenésű, energiatakarékos inverteres légkondicionáló, amely kiváló választás hűtésre és fűtésre egyaránt. A fejlett kényelmi funkciók – mint a Wi-Fi vezérlés, Cold Plasma szűrő és a -25°C-ig működő fűtési rendszer – biztosítják a hatékony és komfortos működést a mindennapokban. A Syen készülékekre 2026 februárjától akár 7 év garancia érvényesíthető (5 év teljes körű jótállás + további 2 év kompresszor garancia), amely hosszú távon is biztonságos és megbízható működést garantál.
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 1391 W |
| Teljes felvétel fűtő | 1432 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 W/W |
| Fűtési tervezési teljesítmény (-10°C) | 4,2 kW |
| Beltéri méret | 1017×304×221 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 44/42/40/38/37/33/31/22 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 48/45/43/41/39/37/34 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13 kg |
| Kültéri méret | 958×660×402 mm |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 42,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220–240 V / KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 11,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6 / 12 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3 / 25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15…+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |









