A Syen Muse Next modern megjelenésű, energiatakarékos inverteres légkondicionáló, amely kiváló választás hűtésre és fűtésre egyaránt. Elegáns kialakítása és fejlett funkciói – mint a Wi-Fi vezérlés, Cold Plasma szűrő és a -25°C-ig működő fűtési rendszer – biztosítják a kényelmes és hatékony működést a mindennapokban.
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 1868 W |
| Teljes felvétel fűtő | 1902 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 W/W |
| Fűtési tervezési teljesítmény (-10°C) | 5,6 kW |
| Beltéri méret | 1135×328×247 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 48/44/41/40/38/36/33/30 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 52/48/44/42/41/37/35 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 16 kg |
| Kültéri méret | 958×660×402 mm |
| Kültéri zajszint | 60 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 42,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220–240 V / kültéri |
| Max áramerősség | 16 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6 / 16 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3 / 25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15…+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |









