A Syen Muse Next kifinomult megjelenést és fejlett technológiai hátteret kínál egész éves használatra. Letisztult formavilágával, magas energiahatékonyságával és kényelmi funkcióival ideális választás otthonok, nappalik, nagyobb hálószobák vagy kisebb irodai helyiségek klimatizálására.
A készülék G10 inverter technológiával, Wi-Fi vezérléssel, Cold Plasma szűrővel, 3D légárammal, I FEEL funkcióval és 8°C-os temperálással rendelkezik. Téliesített kivitelének, valamint kompresszor karter- és csepptálcafűtésének köszönhetően fűtési üzemben akár -25°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá, ezért teljes értékű fűtésre is ajánlott.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Mono split klímaberendezés |
| Modell | Syen Muse Next |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 1391 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 1432 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 4,2 kW |
| Beltéri méret | 1017x304x221 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 44/42/40/38/37/33/31/22 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 48/45/43/41/39/37/34 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13 kg |
| Kültéri méret | 958x660x402 mm |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 42,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max. áramerősség | 11,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/12 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |









