A Kinghome Maximus széria téliesített kialakításával és fejlett inverter technológiájával stabil és energiatakarékos megoldást kínál egész éves használatra. A -25°C-ig terjedő fűtési működési tartomány, a kompresszor karter- és csepptálcafűtés, valamint a Cold Plasma szűrő garantálja a megbízható teljesítményt és a tiszta levegőt. Beépített Wi-Fi vezérléssel és intelligens kényelmi funkciókkal biztosítja az optimális komfortérzetet.
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,0 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 680 W |
| Teljes felvétel fűtő | 680 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 8,4/4,5 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 2,7 kW |
| Beltéri méret | 890x276x206 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 39/36/34/31/26/24/22/21 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 39/36/34/31/30/29/27 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 9 kg |
| Kültéri méret | 732x555x330 mm |
| Kültéri zajszint | 51 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 24,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 6,2 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/15 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |











