A Gree FM konzol multi beltéri egység a Free Match Multi rendszer részeként alacsony oldalfali vagy parapet jellegű telepítéshez kínál praktikus klimatizálási megoldást. Kompakt kialakítása miatt különösen jó választás lehet olyan helyiségekbe, ahol a hagyományos magasoldalfali beltéri egység elhelyezése nem ideális.
A készülék multi split rendszerhez csatlakoztatható beltéri egységként önálló kültéri egység nélkül nem üzemeltethető. Kialakítása kényelmes légelosztást biztosít lakóterekben, irodákban vagy olyan helyiségekben, ahol fontos az alacsonyabb, diszkrétebb beépítés.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Multi split konzol beltéri egység |
| Modell | Konzol |
| Hűtőteljesítmény | 3,52 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Beltéri méret | 700x600x215 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 44/40/38/36/33/29/25 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 16 kg |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |




