A Gree FM konzol multi beltéri egység a Free Match Multi rendszer részeként alacsony oldalfali vagy parapet jellegű telepítéshez kínál praktikus klimatizálási megoldást. Kompakt kialakítása miatt különösen jó választás lehet olyan helyiségekbe, ahol a hagyományos magasoldalfali beltéri egység elhelyezése nem ideális.
A készülék multi split rendszerhez csatlakoztatható beltéri egységként önálló kültéri egység nélkül nem üzemeltethető. Kialakítása kényelmes légelosztást biztosít lakóterekben, irodákban vagy olyan helyiségekben, ahol fontos az alacsonyabb, diszkrétebb beépítés.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Multi split konzol beltéri egység |
| Modell | Konzol |
| Hűtőteljesítmény | 5,33 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Beltéri méret | 700x600x215 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 47/45/42/40/37/35/31 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 15,5 kg |
| Csőméretek foly./gáz | 6/12 mm |





