Az extrém környezeti hőmérsékletekre optimalizált Amber Royal megnövelt kül- és beltéri hőcserélővel, valamint Dual Stage kompresszorral rendelkezik, így akár -30°C-os külső hőmérsékletig is megbízható fűtési teljesítményt nyújt. A készülék -20°C-ig képes tartani a névleges teljesítményt, ezért kiemelkedő választás teljes értékű fűtésre, miközben hűtésben és fűtésben is magas energiahatékonyságot kínál.
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,57 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 1320 W |
| Teljes felvétel fűtő | 1320 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 6,6/4,4 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 5,9 kW |
| Beltéri méret | 1101x327x249 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 48/45/43/40/37/35/33 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 48/45/43/40/37/35/33 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 16,5 kg |
| Kültéri méret | 980x790x427 mm |
| Kültéri zajszint | 56 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 62,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 18 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/16 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/40 m |
| Max magasság különbség | 20 m |
| Működési tartomány hűtés | -18..+52 °C |
| Működési tartomány fűtés | -30..+24 °C |











