A Gree Daisy GDN40AW párátlanító nagyobb párátlanítási kapacitásával hatékony megoldást kínál a magas páratartalmú helyiségek komfortosabbá tételére. A készülék napi 40 liter párátlanítási teljesítménnyel rendelkezik, 6,5/7 literes víztartálya és nagyobb légszállítása révén pedig tágasabb lakóterekben, pincékben vagy erősebben párásodó helyiségekben is praktikus választás.
| Párátlanítás | 40 l/nap |
| Méret | 396x625x286 mm |
| Zajszint | 48 dB(A) |
| Tömeg | 22,5 kg |
| Energiaosztály | A |
| Feszültség | 220-240 V |
| Áramerősség | 3 A |
| Hűtőközeg | R290 |
| Tartály kapacitás | 6,5/7 l |
| Légszállítás | 170~230 m3/ó |
| Alkalmazhatóság | 48 m2 |


