A Gree kazettás multi beltéri egység a Free Match Multi rendszer részeként diszkrét, álmennyezetbe építhető megoldást kínál több helyiség klimatizálására. Négyirányú légbefúvásának köszönhetően egyenletes levegőelosztást biztosít, így különösen jó választás irodákba, üzlethelyiségekbe, tárgyalókba vagy nagyobb lakóterekbe.
A készülék multi split rendszerhez csatlakoztatható beltéri egységként önálló kültéri egység nélkül nem üzemeltethető. Kialakítása lehetővé teszi az esztétikus, mennyezetbe simuló telepítést, miközben a Gree kényelmi funkciói gondoskodnak a komfortos használatról.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Multi split kazettás beltéri egység |
| Modell | Kazettás |
| Hűtőteljesítmény | 5,0 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Beltéri méret | 570x570x265 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 43/39/36/34/32/30/28 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 17 kg |
| Csőméretek foly./gáz | 6/12 mm |


