A Gree FM légcsatornás multi beltéri egység a Free Match Multi rendszer részeként rejtett, álmennyezeti vagy gépészeti térbe építhető klimatizálási megoldást kínál. Légcsatornás kialakításának köszönhetően a beltéri egység diszkréten elhelyezhető, miközben a levegő elosztása légcsatornán keresztül történik.
A készülék multi split rendszerhez csatlakoztatható beltéri egységként önálló kültéri egység nélkül nem üzemeltethető. Kialakítása különösen hasznos olyan helyiségekben, ahol fontos a letisztult megjelenés, a rejtett beépítés és az egyenletes légelosztás.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Multi split légcsatornás beltéri egység |
| Modell | Légcsatornás |
| Hűtőteljesítmény | 5,0 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Légszállítás | 880/840/810/790/770/750/730 m3/h |
| Beltéri méret | 1010x450x200 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 41/39/39/38/38/37/34 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 25 kg |
| Csőméretek foly./gáz | 6/12 mm |



