A Gree Moma mobilklíma praktikus megoldást kínál olyan helyiségek hűtésére, ahol split klíma telepítése nem megoldható vagy csak ideiglenes klimatizálásra van szükség. A készülék 3,5 kW hűtőteljesítménnyel és 3,5 kW fűtőteljesítménnyel rendelkezik, így nemcsak nyári hűtésre, hanem átmeneti időszakban kiegészítő fűtésre is használható.
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Telj. felvétel hűtő | 1345 W |
| Telj. felvétel fűtő | 1130 W |
| Energiaosztály | A/A |
| EER/COP | 2,6/3,1 W/W |
| Méret | 405x835x385 mm |
| Zajszint | 53/51/49 dB(A) |
| Tömeg | 36 kg |
| Feszültség | 220-240 V |
| Max. áramfelvétel | 8,4 A |
| Hűtőközeg | R290 |
| Működési tartomány hűtés | +16..+35 °C |
| Működési tartomány fűtés | +10..+27 °C |



