A Kinghome Maximus széria téliesített kialakításával és fejlett inverter technológiájával stabil és energiatakarékos megoldást kínál egész éves használatra. A -25°C-ig terjedő fűtési működési tartomány, a kompresszor karter- és csepptálcafűtés, valamint a Cold Plasma szűrő garantálja a megbízható teljesítményt és a tiszta levegőt. Beépített Wi-Fi vezérléssel és intelligens kényelmi funkciókkal biztosítja az optimális komfortérzetet.
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 1501 W |
| Teljes felvétel fűtő | 1393 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 7,3/4,2 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 4,2 kW |
| Beltéri méret | 1000x333x249 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 47/45/43/41/35/30/28 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 46/44/41/38/37/36/33 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13,5 kg |
| Kültéri méret | 802x555x350 mm |
| Kültéri zajszint | 56 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 31,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 10,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/12 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |











