A Syen Charm magas szintű komfortot kínál az elégedett mindennapokhoz. Letisztult megjelenésével, energiatakarékos működésével és kényelmi funkcióival ideális választás otthonok, hálószobák, nappalik vagy kisebb irodai helyiségek klimatizálására.
A készülék G10 inverter technológiával, Wi-Fi vezérléssel, I-Feel funkcióval, 8°C-os temperálással, Cold Plasma szűrővel és 3D légárammal rendelkezik. Fűtési üzemben akár -15°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá, ezért hűtésre és fűtésrásegítésre is praktikus megoldást nyújt.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Mono split klímaberendezés |
| Modell | Syen Charm |
| Hűtőteljesítmény | 2,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,4 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 590 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 590 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 6,6/4,0 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 2,1 kW |
| Beltéri méret | 708x260x185 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 39/36/34/33/29/25/22 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 38/37/35/34/32/29/28 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 7 kg |
| Kültéri méret | 710x450x293 mm |
| Kültéri zajszint | 50 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 21 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max. áramerősség | 5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/15 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15..+24 °C |













