A Syen Charm magas szintű komfortot kínál az elégedett mindennapokhoz. Letisztult megjelenésével, energiatakarékos működésével és kényelmi funkcióival ideális választás nagyobb nappalik, tágasabb lakóterek vagy kisebb üzleti helyiségek klimatizálására.
A készülék G10 inverter technológiával, Wi-Fi vezérléssel, I-Feel funkcióval, 8°C-os temperálással, Cold Plasma szűrővel és 3D légárammal rendelkezik. Fűtési üzemben akár -15°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá, ezért hűtésre és fűtésrásegítésre is praktikus megoldást nyújt.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Mono split klímaberendezés |
| Modell | Syen Charm |
| Hűtőteljesítmény | 6,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 6,5 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 1786 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 1645 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 6,8/4,0 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 4,5 kW |
| Beltéri méret | 943x333x246 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 50/46/44/42/40/36/32 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 47/45/44/42/38/35/31 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13,5 kg |
| Kültéri méret | 873x555x376 mm |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 36,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max. áramerősség | 11,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/12 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15..+24 °C |













