A Syen multi split kültéri egység praktikus megoldást kínál több helyiség klimatizálására egyetlen kültéri egységgel. Az SMH(24)E32DOO modell legfeljebb 3 beltéri egység csatlakoztatására alkalmas, így ideális választás több helyiség hűtéséhez vagy fűtésrásegítéséhez.
A készülék G10 inverter technológiával, intelligens leolvasztással, kompresszor karter- és csepptálcafűtéssel rendelkezik. Téliesített kivitelének köszönhetően fűtési üzemben akár -22°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá, ezért gazdaságos és kényelmes megoldást nyújt több helyiség klimatizálására.
| Kivitel | Multi split kültéri egység |
| Modell | Syen kültéri multi split |
| Max. csatlakoztatható beltéri egység | 3 db |
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 8,6 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 1880 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 2230 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 7,1/4,3 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 6,1 kW |
| Kültéri méret | 964x402x660 mm |
| Kültéri zajszint | 57(C) / 58(H) dB(A) |
| Kültéri tömeg | 47,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max. áramerősség | 15 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 30 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Max. csövezési táv | 60 m |
| Min/max csővezetési táv beltérinként | 3/20 m |
| Max magasság különbség | 15 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -22..+24 °C |



