A Syen Muse Next kifinomult megjelenést és fejlett technológiai hátteret kínál egész éves használatra. Letisztult formavilágával, magas energiahatékonyságával és kényelmi funkcióival ideális választás otthonok, hálószobák, nappalik vagy kisebb irodai helyiségek klimatizálására.
A készülék G10 inverter technológiával, Wi-Fi vezérléssel, Cold Plasma szűrővel, 3D légárammal, I FEEL funkcióval és 8°C-os temperálással rendelkezik. Téliesített kivitelének, valamint kompresszor karter- és csepptálcafűtésének köszönhetően fűtési üzemben akár -25°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá, ezért teljes értékű fűtésre is ajánlott.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Mono split klímaberendezés |
| Modell | Syen Muse Next |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 910 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 950 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,8 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 3,0 kW |
| Beltéri méret | 889x294x212 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 43/39/37/33/31/29/26/18 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 43/39/37/35/33/31/30 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 10 kg |
| Kültéri méret | 802x555x350 mm |
| Kültéri zajszint | 52 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 27 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max. áramerősség | 7,75 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/20 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |









