Az extrém környezeti hőmérsékletekre optimalizált Amber Royal megnövelt kül- és beltéri hőcserélővel, valamint Dual Stage kompresszorral rendelkezik, így akár -30°C-os külső hőmérsékletig is megbízható fűtési teljesítményt nyújt. A készülék -20°C-ig képes tartani a névleges teljesítményt, ezért kiemelkedő választás teljes értékű fűtésre, miközben hűtésben és fűtésben is A+++ energiahatékonyságot kínál.
| Hűtőteljesítmény | 3,53 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,2 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 840 W |
| Teljes felvétel fűtő | 950 W |
| Energiaosztály | A+++/A+++ |
| SEER/SCOP | 8,5/5,1 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 3,5 kW |
| Beltéri méret | 996x301x225 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 44/43/38/36/31/24/22 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 45/43/41/38/34/26/24 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13,5 kg |
| Kültéri méret | 899x596x378 mm |
| Kültéri zajszint | 54 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 45,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 8,2 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/20 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -18..+52 °C |
| Működési tartomány fűtés | -30..+24 °C |








