A Syen Charm magas szintű komfortot kínál az elégedett mindennapokhoz. Letisztult megjelenésével, energiatakarékos működésével és kényelmi funkcióival ideális választás otthonok, nappalik, nagyobb hálószobák vagy kisebb irodai helyiségek klimatizálására.
A készülék G10 inverter technológiával, Wi-Fi vezérléssel, I-Feel funkcióval, 8°C-os temperálással, Cold Plasma szűrővel és 3D légárammal rendelkezik. Fűtési üzemben akár -15°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá, ezért hűtésre és fűtésrásegítésre is praktikus megoldást nyújt.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Mono split klímaberendezés |
| Modell | Syen Charm |
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 1353 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 1334 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 7,2/4,0 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 3,7 kW |
| Beltéri méret | 943x333x246 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 47/45/43/41/35/30/28 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 46/44/41/38/37/36/33 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13 kg |
| Kültéri méret | 732x555x330 mm |
| Kültéri zajszint | 55 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 27,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max. áramerősség | 8,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15..+24 °C |












