A Syen Charm multi beltéri egység a Syen multi split rendszer részeként több helyiség klimatizálására kínál letisztult és kényelmes megoldást. Modern megjelenésével, kompakt kialakításával és hasznos komfortfunkcióival ideális választás hálószobákba, nappalikba, dolgozószobákba vagy kisebb irodai helyiségekbe.
A készülék Wi-Fi vezérléssel, 3D légárammal, I FEEL funkcióval, 8°C-os temperálással, többszörös szűrőrendszerrel és Cold Plasma szűrővel rendelkezik. Multi split rendszerhez csatlakoztatható beltéri egységként önálló kültéri egység nélkül nem üzemeltethető.
Opcionális tartozékok: vezetékes távirányító, kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Multi split beltéri egység |
| Modell | Syen Charm |
| Hűtőteljesítmény | 3,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Beltéri méret | 943x333x246 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 42/38/35/33/29/26/23 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 42/37/35/33/30/26/25 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 9 kg |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |




