A Gree kazettás klímaberendezés álmennyezeti beépítéshez kínál professzionális és esztétikus klimatizálási megoldást. Négyirányú légbefúvásának köszönhetően egyenletes levegőelosztást biztosít, ezért ideális választás irodákba, üzlethelyiségekbe, tárgyalókba, vendéglátóterekbe vagy nagyobb lakóterekbe.
A készülék inverteres működéssel, Wi-Fi-s vezetékes fali távirányítóval, Cold Plasma szűrővel, I-Feel funkcióval, 8°C-os temperálással és több kényelmi üzemmóddal rendelkezik. Téliesített kivitelének, kompresszor karter- és csepptálcafűtésének köszönhetően fűtési üzemben akár -20°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá. A beltéri egység automatikusan leengedhető szűrővel rendelkezik, amely megkönnyíti a karbantartást.
Opcionális tartozékok: kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Kazettás klímaberendezés |
| Modell | Kazettás |
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 6,7/4,3 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 5,0 kW |
| Beltéri méret | 840x840x200 mm |
| Beltéri zajszint | 39/38/36/34 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 21 kg |
| Csőméretek foly./gáz | 10/16 mm |
| Kültéri méret | 889x660x340 mm |
| Kültéri zajszint | 55 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 41,5 kg |
| Feszültség/betáp | 230 V/KÜLTÉRI |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Max. csövezési táv | 30 m |
| Max magasság különbség | 20 m |
| Működési tartomány hűtés | -20..+52 °C |
| Működési tartomány fűtés | -20..+24 °C |





