A Comfort széria szintet lépett a gyár legújabb fejlesztései révén: a légkondicionáló még csendesebb kül- és beltéri egységet kapott, továbbá fűtésben is minden eddiginél energiahatékonyabbá vált.
A legmodernebb professzionális megoldások és a teljeskörű téliesített felszereltség biztosítják az otthon nyugalmát.
GREE COMFORT PRO – TELJES ÉRTÉKŰ FŰTÉSRE – A Gree Comfort Pro modellek kompresszor karter- és csepptálca fűtéssel rendelkeznek, melynek köszönhetően -25°C-os külső hőmérsékletig garantált a fűtés. A kültéri csepptálca fűtés biztosítja, hogy a leolvasztások alkalmával keletkező kondenzvíz ne képezzen jegesedést, megnövelve ezzel az üzembiztonságot télen. A kompresszor karterfűtés még a legnagyobb hidegekben is szavatolja a kompresszorolaj megfelelő kenését induláskor, ezáltal jelentősen növeli a kompresszor élettartamát.
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 1868 W |
| Teljes felvétel fűtő | 1902 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 5,6 kW |
| Beltéri méret | 1122x329x247 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 48/44/41/40/38/36/33/30 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 52/48/44/42/41/37/35 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 16 kg |
| Kültéri méret | 958x660x402 mm |
| Kültéri zajszint | 60 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 42,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 16 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/16 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |










