A Dark Pro matt sötétszürke felületkialakítása modern, elegáns megjelenéssel egészíti ki a Comfort Pro fejlett műszaki tudását. Továbbfejlesztett kültéri egysége csendesebb működést, kedvező fűtési energiahatékonyságot és hosszú távon gazdaságos üzemeltetést kínál.
A teljeskörű téliesített felszereltségnek köszönhetően a készülék nemcsak hűtésre, hanem teljes értékű fűtésre is ajánlott, akár -25°C-os külső hőmérsékletig.
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 1391W |
| Teljes felvétel fűtő | 1432W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 W/W |
| FŰTÉSI TERVEZÉSI TELJESÍTMÉNY (-10°C) | 4,2 kW |
| Beltéri méret | 1013x307x221 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 44/42/40/38/37/33/31/22 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 48/45/43/41/39/37/34 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13 kg |
| Kültéri méret | 958x660x402 mm |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 42,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 11,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/12 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/25 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |











