A Gree kazettás klímaberendezés álmennyezeti beépítéshez kínál professzionális és esztétikus klimatizálási megoldást. Négyirányú légbefúvásának köszönhetően egyenletes levegőelosztást biztosít, ezért ideális választás irodákba, üzlethelyiségekbe, tárgyalókba, vendéglátóterekbe vagy nagyobb lakóterekbe.
A készülék inverteres működéssel, Wi-Fi-s vezetékes fali távirányítóval, Cold Plasma szűrővel, I-Feel funkcióval, 8°C-os temperálással és több kényelmi üzemmóddal rendelkezik. Téliesített kivitelének, kompresszor karter- és csepptálcafűtésének köszönhetően fűtési üzemben akár -20°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá.
Opcionális tartozékok: kártyás kapcsoló, központi vezérlés, távoli felügyelet.
| Kivitel | Kazettás klímaberendezés |
| Modell | Kazettás |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,0 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 7,1/4,2 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 3,1 kW |
| Beltéri méret | 570x570x260 mm |
| Beltéri zajszint | 36/35/33/29 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 16,5 kg |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Kültéri méret | 675x553x285 mm |
| Kültéri zajszint | 48 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 24,5 kg |
| Feszültség/betáp | 230 V/KÜLTÉRI |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Max. csövezési táv | 30 m |
| Max magasság különbség | 15 m |
| Működési tartomány hűtés | -20..+52 °C |
| Működési tartomány fűtés | -20..+24 °C |





