A Syen multi split kültéri egység praktikus megoldást kínál több helyiség klimatizálására egyetlen kültéri egységgel. Az SMH(18)E32DOO modell legfeljebb 2 beltéri egység csatlakoztatására alkalmas, így ideális választás kisebb lakásokhoz, két külön helyiség hűtéséhez vagy fűtésrásegítéséhez.
A készülék G10 inverter technológiával, intelligens leolvasztással, kompresszor karter- és csepptálcafűtéssel rendelkezik. Téliesített kivitelének köszönhetően fűtési üzemben akár -22°C-os külső hőmérsékletig használható, H-tarifa igényelhető rá, ezért gazdaságos és kényelmes megoldást nyújt több helyiség klimatizálására.
| Kivitel | Multi split kültéri egység |
| Modell | Syen kültéri multi split |
| Max. csatlakoztatható beltéri egység | 2 db |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,65 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 1480 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 1250 W |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 7,2/4,2 W/W |
| Fűtési Tervezési teljesítmény (-10°C) | 4,1 kW |
| Kültéri méret | 822x352x550 mm |
| Kültéri zajszint | 50(C) / 54(H) dB(A) |
| Kültéri tömeg | 32 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max. áramerősség | 11 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 10 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Max. csövezési táv | 40 m |
| Min/max csővezetési táv beltérinként | 3/20 m |
| Max magasság különbség | 15 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -22..+24 °C |



