A Dark Pro matt sötétszürke felületkialakítása modern, elegáns megjelenéssel egészíti ki a Comfort Pro fejlett műszaki tudását. Továbbfejlesztett kültéri egysége csendesebb működést, kedvező fűtési energiahatékonyságot és hosszú távon gazdaságos üzemeltetést kínál.
A teljeskörű téliesített felszereltségnek köszönhetően a készülék nemcsak hűtésre, hanem teljes értékű fűtésre is ajánlott, akár -25°C-os külső hőmérsékletig.
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Teljes felvétel hűtő | 910W |
| Teljes felvétel fűtő | 950W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,8 W/W |
| FŰTÉSI TERVEZÉSI TELJESÍTMÉNY (-10°C) | 3,0 kW |
| Beltéri méret | 889x294x212 mm |
| Beltéri zajszint (Hűtés) | 43/39/37/33/31/29/26/18 dB(A) |
| Beltéri zajszint (Fűtés) | 43/39/37/35/33/31/30 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 10 kg |
| Kültéri méret | 802x555x350 mm |
| Kültéri zajszint | 52 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 27 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V/KÜLTÉRI |
| Max áramerősség | 7,75 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméretek foly./gáz | 6/10 mm |
| Min/max csővezetési táv | 3/20 m |
| Max magasság különbség | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |










